Naděje je důvěra, že jednoho dne nalezneme, co hledáme.

Šetříš šetřím, šetříme část první

4. října 2018 v 14:26 |  Vážně i nevážně
Mám za sebou téměř dva týdny a v peněžence necelej litr. Jo, skoro to vypadá, že těch prvních pár dnů sem úplně neodhadla, že jo.

Tak trochu jsem pozapomněla, že máme v neděli takovou malou rodinou oslavu. Bráškové měli narozeniny...no a 1100 Kč v ehm...pryč

Původně sem myslela, že je zapřu. Vyloučím za svého pokusu. Jakože se to nestalo. Ale když už, tak už.

Navíc jsem nedávno, při hledání něčeho na netu, objevila diskuzi s holčinou, které kvůli dluhům žije dlouhodobě s 1000 Kč na měsíc. Hledala tam tipy, jak to zvládnout. Takže ono to jde, né že né. A už mi chybí jen patnáct dnů do výplaty. Takže tíska na dva týdny, to jde ne?

A taky je pravda, že první týden jsem se trochu rozšoupla. Tablety do myčky jsem asi úplně nepotřebavala, ale kdo to má mýt v ruce. A byly v akci.

Udělala jsem též dobrý skutek a dala 40 Kč vodníkovi, co vybíral příspěvek na ochotníky. Jestli kecal nebo ne, netuším. Ale pobavil. Brekeke.

Foto bohužel nemám, ale bypadala nějak takhle:
Původně sem si chtěla zapisovat, co přesně, kolik a za co. Ale účtenky sem nějak poztrácela. Dělali moc velkej bordel v peněžence a já mám ráda v peněžence pořádek.

Takže od teď se musím vážně snažit, jestli nechci jíst zbytek měsíce čínské polévky z pytlíku (teda jakože ony mi fakt chutnaj, možná to neni zas tak špatnej nápad :D )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama