Naděje je důvěra, že jednoho dne nalezneme, co hledáme.

Květen 2018

Do toho

31. května 2018 v 23:19 Vážně i nevážně
A je to tady. Jsem oficiálně lůzr. Moje malá sestřička mě porazila v páce. No dobře, její dvacet pět, takže zas tak malá neni. Ale trvalo jí to asi tak půl minuty - a to si nejspíš ještě dost fandim. A to je fakt ponižující: D
Takže od teď se do toho naplno pustim. Mám velký cíl. Až se příště uvidíme, musí jí to trvat alespoň minutu, než mě dostane.
Z lednice zmizelo nezdravé jídlo. Teda ne všechno, samozřejmě. Takovej masochista zas nejsem a bez domácí česnekový pomazánky bych asi umřela. A bez karamelek z Lídlu. A zmrzlina. Mátová zmrzlina s kousky čokolády. Není nic lepšího. Tu taky mívají v Lidlu, kdyby to chtěl někdo vědět

Nakoupila jsem si ve fitku nějaký ňamky. A taky pátrám na internetu, co jíst k nabrání trochu té svalové hmoty. S jídlem mám totiž největší problémy. Když vařím, tak točím pořád dokola tři stejná jídla, protože jich víc neumím. A dost často celý den pořádně nejím a pak sežeru něco fakt nezdravýho, jako třeba škubánky s pořádnou dávkou máku a cukru. A máslíčko. A pak mam sakra výčitky.


Ten protein má pistáciovou příchuť a je to fakt dobrota.

A pak jsem si taky stáhla do mobilu páár apek na cvičení. Na krásný bříško, na krásný ruce, jednu posilovací...

moje fotka před. Těch mám spoustu :D Teď mít taky nějaký po.

Tak vzhůru do toho.

Zítra tě může přejet auto

27. května 2018 v 23:57 Příjemnosti života aneb sláva poživačnosti :D
Tak zní moje filozofie, která se týká hlavně nakládání s financemi, ale i přístupu k životu obecně. Dřív jsem ji tak úplněnežila, protože škola a žádný peníze. Potom práce od rána do večera. A nakonec smrt přítele. To na náladě moc nepřidá. Ale s tím je konec.

Zítra tě muže přejet auto a tak žij. Zítra tě může přejet auto a tak zbytečně neškudli jen tak...na něco neurčitého...do budoucnosti. Zítra tě může přejet auto a k čemu ti pak budou našetřený statisíce.

Mám ve své bance několik podúčtů k různým příležitostem a životním událostem. To aby si někdo nemyslel, že jsem úplně finančně nezodpovědná. Jeden z nich se jmenuje Kdyby se něco podělalo a jak už název napovídá, mám ho kvůli případným horším časům. A opravdu mi v minulém roce zachránil zadek. Potom jeden speciální šetřící na vánoce, které moje rodina dost prožívá (a já teda taky J ). Jeden, když si chci nešetřit na něco většího. Teď momentálně na něj odkládám peníze na skútr. A ještě pár dalších. A když rozdělím všechny svoje peníze mezi účty a uhradím, co uhradit mám...tak s tím zbytkem...no, děj se vůle boží.

Jsem totiž dost poživačná osoba. A domnívám se, že je to ten nejlepší možný přístup. Dobré jídlo, pití, masáže, cestování, hezké věci, boty, šaty, kabelky, zážitky...

Život je krátkej a z minuty na minutu se může dokonale podělat. Takže je potřeba to rozbalit, dokud to jde. Carpe diem.