Naděje je důvěra, že jednoho dne nalezneme, co hledáme.

Moje předsevzetí

10. dubna 2018 v 21:23 |  Vážně i nevážně
Takže, konečně jsem se tak trochu dostala z období celý den ležení v posteli, žraní brambůrků, dívání se na seriály a oddávání se sebelítosti. Dokonce jsem se dneska do práce hezky oblékla, nalíčila, po práci zašla na pedikúru a měla jsem z toho radost. Poslední skoro tři měsíce mi bylo totiž více méně jedno, jak vypadám. Pro koho být hezká? Ale pomalu se to lepší.
Rozhodla jsem se tedy, že si napíšu něco jako seznam předsevzetí, který jsem si chtěla udělat už v lednu, ale vzhledem k okolnostem to tak úplně nevyšlo. Já si chci teď dělat předsevzetí na čtvrt roku. Začínáme teda dubnem, květnem a červnem.
Takže:
  • úkol číslo jedna: zvládnout na pole dance konečně pořádně invert. Zatím se mi povedl jen jednou. Nemám totiž žádnou velkou sílu v rukou a břiše.

vypadá to super, co?
  • úkol číslo dva: pravidelně cvičit a přestat se cpát pořád jen brambůrky a čokoládovou pizzou (přísaham, že jí zrovna nejim...fakt ne Smějící se), abych dostala nějakou sílu do těch rukou a břicha.

  • úkol číslo tři: bungee jumping - na slevomatu jsou teď dvě nabídky a slevomat navíc rozdává narozeninové kredity....hmm :)

  • úkol číslo čtyři: buď si začnu dělat řidičák na motorku, nebo zbrojní průkaz

  • úkol číslo pět: vrátit si alespoň tři tisíce. Před vánoci jsem byla dva měsíce nezaměstnaná. Svátky a kurz snowboardingu na krku...no, vybrala jsem si ze spořicího účtu nějakejch 15 000 Kč a teď se pomalu snaži to vrátit

  • úkol číslo šest: opravdu a pořádně se zase začít věnovat lucidnímu snění. Hrozně se stydim, že to zanedbávám a při tom bych to tak chtěla zvládnout.

Takže to je můj plán. Jen bych na to asi potřebovala trochu víc peněz. Takže přidávám ještě úkol číslo sedm: chodit alespoň dvakrát, třikrát do týdne po práci ještě na brigádu.
Tak mi prosím držte palce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama